«

Yaşamın içinde ani gelişen bazı durumlar olabilir. Araç sahibi olmayan kişiler bazı durumlarda araç kiralama ihtiyacı hissederler. Bu durumda ise Ankara araç kiralama herkesin yardımına koşmaktadır. Araç kiralama güven ister. Güven ortamında kiralanan araçların tüm evrak işleri ilgili personel tarafından yapılmaktadır. Araç kiralamak için müşteriler ilk etapta fiyat aralığına ve güvenirliliğine bakarlar. Ankara araç kiralama diye arama yapıldığında birçok yer karşınıza çıkar. Uygun olan biri seçilir ve araçlar kiralanır.

Ankara’nın Oto Kiralama Adresi

Şehir içi veya şehir dışında kullanmak için gereksinim duyanlar güvenli bir şekilde istedikleri modelde araç kiralayabilirler. Gerekli tüm evraklar karşılıklı olarak imzalanır. Araçların çoğu sigortalı ve güvenlidir. Karşılaşılabilecek herhangi bir sorunda oto kiralama sürücünün zarar görmesini engelleyerek tüm detayları prosedüre göre uygular. Ankara’da oto kiralama artık çok daha kolaydır. Belirtilen saat ve günler not edilerek herhangi bir sorunla karşılaşılmaması ilke edinilmiştir. Trafik kazalarında veya herhangi bir arıza durumunda ise oto kiralama yetkilileri tüm sorunları giderir.

Kaliteli Araçlar İle Yolculuğa Çıkmanın Keyfi

Oto kiralamanın en önemli noktası uygun ve yüksek modelli araç kiralamaktır. Kiralanan araç önce gerekli muayeneden ve kontrollerden geçer. Daha sonra belirtilen tarihte kişi aracı almaya gelerek yolculuğa başlar. Geri bırakacağı tarih ise önceden not edilerek herhangi bir karışıklığın önüne geçilir. Ankara araç kiralamaya 7/24 ulaşma şansınız vardır. Nerede olursanız olun, sizinle ilgilenecek bir yetkili mutlaka bulunmaktadır. Kiralanan araçlarla yolculuk esnasında tüm güven oto kiralamaya aittir.

Araca Göre Fiyat Belirlenir

Araçlar kiralanmadan önce fiyat aralığı belirlenmiştir. Otomobilin modeli ve markası fiyat aralığını da belirlemiş olur. Yüksek modelli bir aracın günlük kiralık ücreti diğerlerinden daha fazladır. Şehir dışından Ankara’ya gelen misafirler için oto kiralama en mantıklı bir davranıştır. Çünkü sürekli artan trafikte işlerin daha kolay ilerleyebilmesi için oto kiralama şarttır. Kiralama süresi en az 24 saattir. Daha az saatler için oto kiralama mümkün değildir. Ankara’da oto kiralamak için en az limit 150 TL den başlar. Yukarıda belirtildiği gibi aracın markasına ve modeline göre fiyat aralığı artar.

Sigortalı Oto Kiralama Fırsatı

Kiralanan her aracın mutlaka sigortası bulunmaktadır. İçinde taşınan yolcuların herhangi bir kaza olma durumunda sigortaları mevcuttur. Yaşanabilecek bir olumsuz durumda hem aracın hem de sürücünün hayatı güven altındadır. Kiralayan kişi herhangi bir sorun ile karşılaşmaz. Karşılıklı olarak gerekli hükümlerin bulunduğu evrak imzalanır. Aracın kiralama gün ve saati yazılır. Tekrar bırakılış günü ve saati de belirlenerek not edilir. Bu zaman dilimi içinde sorumluluk aracı kiralayan kişiye ait olsa da yaşanabilecek bir olumsuzluğu yapılan sigorta hemen çözer. Sigortalı oto kiralama fırsatını Ankara’da bulabilmek için hemen irtibata geçin.

Bir Cevap Yaz

Editör Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.

Yorumlar

 1. Sezayi çukur

  Araba bir ihtiyaç bu yaz tatile gittik aileyle 9 kişiyiz 2 araba gitsek yakıt ücreti oldukça fazla oluyor normal olarak. otobüse uçağada 9 kişi gidilmez yine maliyet. Kiraladık hemen gittik kazasız belasız döndük yolda bir sıkıntı çıkmadı kiraladığımız arabanın fiyatıda uygundu . Uzun yola aileyle gidiyorsanız kiralık araç en makulü.

 2. Mehmet Alı Yıldırım

  Yaptığınız bilgilendirme için teşekkür ederim araç kiralama için acaba hangi belgeler isteniyor bilgisi olan var mı? Ehliyetimi yeni aldım 21 yaş deniyor fakat bazıları da alınıyor diyor bilgisi verirseniz çok sevinirim.

 3. Tuğçe Durak

  Ankarada araç kiraladım aldığım firma çok yardımcı oldu memnun kaldım ben. verdikleri bilgiler için teşekkür ederim.

 4. Rıza

  Kaliteli ve güvenilir bir firma araç kiralama konusunda ilk tercihim diyebilirim. Arada aylık olarak araç kiralıyorum çok yardımcı oluyorlar sağ olsunlar.