«
  1. Ana sayfa
  2. Araç Kiralama
  3. Audi A3 Kiralama

Audi A3 Kiralama

Audi A3 Özellikleri

Yeni Audi A3 modelinde ilk göze çarpan noktalardan bir tanesi akıllı led matrix farlardır. Bu matrix farlar Audi A3 için 54 farklı şekilde çalışabilmekte. Matrix farın özelliği trafik lambalarını daha da aydınlık göstermek , karşıdan gelen ve önünüzdeki aracı tespit edip aydınlatmaktır. Matrix far özelliği bu sayede A3 kullanımını artırmakta. Güncelleme sonrasında A3 içinde kullanılan 12.3 inçlik dijital ekran furyası ile navigasyon haritası gibi özelliklere yer veren aracın hakkını çok iyi bir şekilde vermekte. Audi A3 Kiralama ile A3’deki iki ayrı motor seçeneğinide deneyebilirsiniz. Birisi 1.6 TDİ 110ps bir diğeri 1.4 TFSİ 150ps.

 

Audi A3 Kiralama

Dikey ve yatay otomatik park özelliği ,Trafik sıkışıklığı asistanı, Etrafındaki araçları algılama asistanı, Aktif şerit takip asistanı, Arka çapraz trafik asistanı gibi özellikleri Audi A3 Kiralama ile deneyebilirsiniz.

A3 Kiralama

Günümüzde en çok tercih edilen araçlardan olan Kiralık Audi A3 size çok konforlu bir sürüş keyfi yaşatır. Böyle konforlu ve fiyatı yüksek bir araca herkes sahip olamaz.Bu yüzden A3 Kiralama hizmetimiz çok ilgi görmektedir.

Kiralık Audi A3

A3 Kiralama ile yeni bir sisteme daha şahit olabilirsiniz.Stop-Go (Dur-Kalk) işlevli Audi hızı sabitlenebilen sistemiyle ön plana çıkabiliyor.Kiralık Audi A3’deki bu sistem öndeki araç ile ayarlanan mesafeyi korumaktadır.

Bir Cevap Yaz

Editör Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.