«
  1. Ana sayfa
  2. Araç Kiralama
  3. Audi A4 Kiralama

Audi A4 Kiralama

Audi A4 Tasarım Özellikleri

Yeni Audi A4 tam anlamıyla mükemmel bir estetik ve teknoloji ile tasarlanmıştır. Ayrıca artık daha güçlü, daha akıllı ve daha verimli bir araçtır. En üst kalite ve yüksek teknoloji ürünü olan audi sanal kokpit gelişmiş bir çok şeyi kullanmanızı sağlar. A4 daha az yakıt ve daha çok performans sunar Yep yeni bir özellik olan opsiyonel alınabilen 3D özellikli Bang & Olufsen ses sistemi ile hiç bir otomobilde olmayan ses kalitesini ortaya çıkarır.

Audi A4 Güvenlik Özellikleri

Audi A4 otomobil güvenlik kuruluşu olan IIHS’nin testlerinden başarı ile geçerek ödül almış bir modeldir. Audi A4 Güvenlik sistemleri arasında hız sabitleyici, hava yastıkları, direksiyon sitemleri, park asistanı gibi sistemleri sosyal medyada Audi A4 kullananların yorumlarına bakıdığında memnun kaldıkları görülüyor.

Audi A4 Kiralama

Audi A4 Kiralama birçok kişinin hayallerini süsleyen bir araç bildiğimiz gibi aracın satış fiyatları her bütçeye uygun değil maalesef bu yüzden hem ihtiyaç için hemde aracı kullanmak için kiralanabilir.

A4 Kiralama

A4 kiralama için bir neden de opsiyonel sunulan audi telefon ara yüzüdür bir çok uygulamayı oraya bağlayabilirsiniz. Son çekici tasarım ise Audi Matrıx farlardır.

Kiralık Audi A4

Kiralık audi A4 tüm bu özellikleri içermektedir. A4 ile hayatınız herşeyiniz güven altında ayrıca konforuyla size büyük yenilikler sunar.Kiralık audi a4ler rahatlık ve göz kamaştıran tasarımıyla ortaya çıkar.

Bir Cevap Yaz

Editör Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.

Yorumlar

  1. yakup erçötek

    Eğer araç kiralayacaksınız ve yolculuğunuzda hiç bir sorun yaşamak istemiyorsanız A4 kiralamalısınız. Kesinlikle rahat, güvenilir, fiyat konusunda da lüks araçlara oranla çok daha hesaplıdır.