«
  1. Ana sayfa
  2. Araç Kiralama
  3. Audi A6 Kiralama

Audi A6 Kiralama

Audi A6 Özellikleri

A6 2018 yılında çıkan yeni teknolojik bir modeldir. Özellikle 3.0 TDİ Quatro bir A6 kiralamayı düşünüyorsanız aradığınız ve opsiyonel olarak bir çok özelliği içinde barındırır. Ayrıca premium paketleride bulunmaktadır. Bunlardan bir kaç örnek yazacak olursak özel ses sistemi, elit park asistanı, vakumlu kapı ve otomatik bagaj sistemi bu paketlerini alarak bu özelliklerine sahip olabilirsiniz. Audi de en çok dikat çeken özellik matrıx farlarıdır. Efsane bir tasarım olan bu farlar karşı taraftan gelen aracı rahatsız etmeden size gündüz görüşü sağlar. Araca özel fabrikasyon sunulan 25 adet renk mevcuttur. 360 derece park sistemi vardır. Bu özelliğin yanı sıra havalı süspansiyonlar, kör nokta özelliği, hız sabitleme, otomatik frenleme, yaya algılama ve gece görüş asistanı gibi birçok özelliği bulunmaktadır.

Audi A6 Kiralama

Audi A6 kiralama yani günlük, haftalık ya da aylık sahip olmak isteyenler kolay bir şekilde bu araca sahip olabilirler. Kiralamak için bir kaç evrak doldurarak bu araca bir süreliğine sahip olabilirsiniz.

A6 Kiralama

A6 kiralama birçok kişinin çok beğendi, bir çoğumuzun hayallerini süsleyen bir araçtır. Konforu ve sürüş rahatlığı ön planda olan modeli kiralık araca ihtiyacınız olduğunda hem bu aracı kiralayarak işinizi halledebilirsiniz. Hemde bu arabayı kullanma zevkini yaşayabilirsiniz.

Kiralık Audi A6

Kiralık audi A6 merak edenler ve kullanmak isteyenler için kiralamak oldukça avantajlıdır. Bu aracı kiralayarak araç hakkında detaylı bilgiye güvenlik sistemlerini sürüş rahatlığını keşfedebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

Editör Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.

Yorumlar

  1. Can Tanrıverdi

    Audi A6 serisi hem konfor hem de güvenlik açısından yeterli bir araçtır. Özellikle şoför, yolcu ve çocuk için rahat, keyifli bir yolculuk sağlaması ile bilinen bir araçtır. Performans konusun da kesinlikle şoförü tatmin edecek bir araçtır. Kiralama konusunda ise birazcık fiyat olarak maliyetli olacaktır. Ancak kesinlikle ucuz bir araçla arasında ki fiyat farkının hakkını verdiğini hissettirmektedir.