«
 1. Ana sayfa
 2. Araç Kiralama
 3. Çankaya Araç Kiralama

Çankaya Araç Kiralama

Online olarak web sitemizden veya yazan numaradan arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. Erken rezervasyon yaptırmanız durumunda bazı fırsatlardan, indirimlerden yararlanabilirsiniz . Öncelikle rezervasyon sizin adınıza yapılmalıdır. Yapılan rezervasyon da doldurmanız gereken birçok bilgi bulunur. Çankaya Araç Kiralama ile bu Alış ofisi, İade ofisi, Alış Tarihi/Saati, İade Tarihi/Saati vb.bilgiler alınmaktadır. İadesiz ön ödemeli ve İadeli ön ödemeli gibi iki farklı şekilde online ödeme yapabiliyorsunuz. İadesiz ön ödeme ile kiralanan araçların ödendiği kredi kartından çekilip olası bi iptal durumunda ücret iadesi yapılamamaktadır. Çankaya Araç Kiralama da alınan depozito bedeli kendi kartınızla yaptıysanız hesabınıza 3-5 gün içinde yansır. Fakat başka birinin kredi kartı ile ödeme yaptıysanız hesabınıza 10-15 gün içinde yansır.

Rezervasyon İptali Durumunda

Çankaya Araç Kiralama ile yaptığınız rezervasyonun iptalinde neden iptal ettiğiniz ile ilgili sorular sorulacaktır. Programım veya seyahatim iptal oldu , Kriterlerime göre araç bulamadım , Başka bir ulaşım yolu buldum şeklinde sorulara cevap vererek rezervasyonunuzu iptal edebilirsiniz.Fakat rezervasyon iptali durumunda Ücret iadesi yapılamamaktadır. Eğer ön ödemeli rezervasyon yaptıysanız olası bir iptal durumunda web sitemizden iade isterseniz 10-15 gün gibi bir süre içinde hesabınızda olabilir.

Araç Kiralanırken Yapılan Sözleşmede Neler Bulunur?

Yapılan sözleşmede Ehliyet (Yurt dışından geliyorsanız ayrıca pasaport), Adınıza kredi kartı ,Adres ve Telefon bilgileriniz sözleşmede bulunması gerekir. Kendi adınızın dışında başka birisinin kredi kartıyla o kişi yanınızda bulunmadığı sürece kiralama yapamazsınız.Kiralanan aracı, kiralanan şahıs dışında herhangi birisinin kullanabilmesi için ilave sürücü/sürücüler kısmına sürücü bilgileriyle sözleşmeye ekletmeniz gerekmektedir. Aracı kiralayan kişi ödemeyi teslim sırasında, sonradan oluşabilecek hasarların masraflarını da daha sonradan kredi kartı ile yapmalıdır.Aracın kullanılmaması gereken durumlar vardır. Bunlar bir aracı itme/çekme, yük taşımacılığı, Alkol veya uyuşturucu madde etkisinde, kapasiteden fazla kişi taşıma, trafiğe uygun olmayan yollarda, aracı kiralayan kişi ve ek sürücü dışında başka birinin kullanması, araba yarışı veya hız denemeleri  gibi durumlarda araçları kullanmamanızı öneririz.

Bir Cevap Yaz

Editör Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.

Yorumlar

 1. şinasi ergül

  Ben bi firmadan araç kiralamak istedim bir ay sonrası için bir iki hafta kala iptal etmem gerekti kaporam yanar mı?

 2. şerif

  Bir kaza anında kiralık araca biniyorsak direk trafik polisimi çağırmalıyız ? Kendi aramızda tutanak tutsak polis raporu olmayınca kasko devreye girmiyor mu ?

 3. Ünal

  Rezervasyon iptalinde kapora yanıyor Şinasi bey bilginiz olsun. Araç kiralarken kiralama sözleşmesi olur onu okursanız detaylı bir şekilde açıklaması yapılıyor.

 4. İlhan

  Çankaya araç kiralama hizmetini birçok kez kullandım ve memnun kaldım hepinize tavsiye ederim. İstediğiniz aracı kısa sürede istediğiniz tarihler arasında kesinlikle bulunuyorsunuz.