«
  1. Ana sayfa
  2. Araç Kiralama
  3. Citroen C5 Kiralama

Citroen C5 Kiralama

Citroen C5 Tasarım Özellikleri

Geniş ve iddialı tasarımı olan Citroen C5 Kiralamak artık çok da kolay.7 Farklı gövde rengi, 3 renk seçeneği (Kırmızı,Gümüş,Beyaz) bulunmaktadır.

Neden Citroen C5 Kiralamalıyım?

C5 Kiralamanız için birçok sebep bulunabilir. Araçta 6 farklı bağlantı seçeneği bulunur.Apple Car Play TM, ConnectedCAM Citroen ve Mirror Screen vb. teknolojileri içinde bulunduran multimedia sistemine telefon, navigasyona ulaşabilicekleri ,kullananların araçların ayarlarını yapabilecekleri 8 inchlik kapasitif dokunmatik ekran bulunmaktadır.

Citroen C5 Kiralama

Citroen C5 Kiralama

Citroen C5 kiralama arabalarında özellik olarak  3 farklı dizel motor seçeneği bulunmaktadır. BlueHDi 130 S&S ileri tam otomatik ,BlueHDi 130 ileri manuel ,BlueHDi 180 S&S ileri tam otomatik bu şekildedir.

C5 Kiralama

Bu saydığımız özelliklerden dolayı aracı denemek isterseniz Citroen C5 Kiralama firmamızdan yararlanabilirsiniz. C5 Kiralama ile güvenli ve rahat bir yolculuk yapabilirsiniz.

Kiralık Citroen C5

Kiralık Citroen C5

Otomatik aydınlatma fonksiyonu, Otoyol sürüş desteği, Güvenlik freni, Çarpışma sonrası güvenlik freni, Kör nokta görüş sistemi, Hız limiti tanıma sistemi, Çarpışma riski alarmı, Hız sabitleme gibi özellikleri vardır.Kiralık Citroen C5 de araçlarda iki farklı süspansiyon seçeneği de bulunmakta.

Bir Cevap Yaz

Editör Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.