«
 1. Ana sayfa
 2. Araç Kiralama
 3. Eryaman Araç Kiralama

Eryaman Araç Kiralama

Rahat bir seyahate çıkmak için hepimizin bir araca ihtiyacı vardır. Eğer kendinize ait bir aracınız yoksa günlük araç kiralamayı deneyebilir hatta uzun dönem araç kiralama da yapabilirsiniz. Ancak araç kiralamadan önce bilmeniz gereken bir kaç ufak detay olabilir.

Öncelikle dikkat etmeniz gereken temel noktalardan bir tanesi kesinlikle aracınızın kaskolu olup olmadığıdır. Bu gibi bilgileri sözleşme koşullarını dikkatlice okuyarak fark edebilirsiniz. Bunun dışında Eryaman Araç Kiralama için aracı teslim alacağınız adresi belirttikten sonra teslim adresi olarak da Eryaman’ı seçebilirsiniz.

Trafik kazası durumunda sürücü olarak neler yapabilirim?

Genellikle kaza sonrası insanlar o anın vermiş olduğu telaş ile yapmaları gereken işlemleri unuturlar. Eryaman Araç Kiralama olarak öncelikle hasarlı araçları fotoğraflamanızı tavsiye ederiz, daha sonra aracın hareket etmesinde bir sakıncalı durum yoksa trafiğe sebep olmamak için araçlar uygun bir noktaya çekilmelidir. Bu öncelikli işlemlerden sonra tarafların anlaşması ile kaza tespit tutanakları  doldurulmalı ve sigorta şirketleri ile iletişime geçilmelidir.

Eğer ki taraflar arasında herhangi bir anlaşmazlık varsa, trafik sigortası bulunmayan bir araç bulunuyorsa, taraflardan biri alkollü veya ehliyetsizse trafik polisi çağrılmalıdır.

Bir Cevap Yaz

Editör Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.

Yorumlar

 1. Talha Nazlı

  Araç kiralarken ben ofise gitmek istemiyorum bunu nasıl çözebilirim mesela araç ayağıma gelsin işim bitince de benim olduğum yerden aracı alsınlar istiyorum sözleşme vs için ofise gitmek istemiyorum.

 2. Şemsettin Gümüşok

  Gelişi güzel öyle her yerden araç kiralanmaz arkadaşlar bu işlerinde dolandırıcılığı olduğunu bilin araştırmanızı yapın düzgün bir yerden kiralayın sonra bir sürü paranız gider havadan ben uyarıyım.

 3. Gül Erkan

  Araçların bakımlarının tam olduğunu nasıl anlayabiliriz bunun için bir rapor var mı ne zaman yapılmış ne zaman yapılması gerekiyordu konusunda çünkü önemli bir seyahate çıkacağım arıza gibi bir durum yaşansın istemiyorum

 4. Can soluk

  Ben ne zaman araç kiralasam kazıklandığımı düşünüyorum başkasında da oluyor mu ya piyasanın durumunu bilmiyorum yada gerçekten hiç anlamıyorum diye beni kandırıyorlar