«
 1. Ana sayfa
 2. Araç Kiralama
 3. Etlik Araç Kiralama

Etlik Araç Kiralama

Etlik Araç Kiralama

En konforlu ulaşım araçlarından biri bildiğimiz gibi arabalardır. Hayatımızın birçok noktasında ihtiyaç haline gelen araçlar. İş seyahatlerinde özellikle arabalar vazgeçilmez bir durumda diğer ulaşım araçları yorucu ve uzun sürebilir. Bu noktada araç kiralama hizmetinden yararlanmak en avantajlısı ve konforlusu haline gelir. Etlik araç kiralama hizmetinden faydalanarak araç kiralayabilirsiniz.

Yolcu burada ile istediğiniz aracı bütçenize en uygun fiyattan kiralayarak seyahatinizi kolay bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olur. Etlikte birçok araç kiralama firması bulunmaktadır. Bu firmalarda hangisinin uygun araç olduğunu öğrenmek oldukça zaman alacaktır bunun yerine yolcu burada’yı kullanarak uygun aracınızı kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Etlik Araç Kiralama

Yolcu Burada İle Etlik’ten Araç Kiralamanın Avantajları

Yolcu burada üzerinden istediğiniz aracı kolay bir şekilde kiralayabilirsiniz. Aracın kasko durumu, günlük kilometre sınırı, adrese teslim edilip edilmediği gibi bilgileri kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bu belirttiğimiz bilgilerden en önemlisi araç kasko durumudur. Araç kiralama firmalarında 2 tip kasko bulunmaktadır. Biri normal rent a car kaskosu iken diğeri ise muafiyetli kaskosudur. Hangisini tercih edeceğiniz tabi ki size bağlıdır. Etlik araç kiralama ile isterseniz kiraladığınız aracın adresinize gelmesini isteyebilirsiniz. Bu iş yoğunluğundan veya başka sebeplerden dolayı aracı alamayan kişiler için oldukça faydalı bir çözüm.

Trafik Kazası Durumunda Ne Yapmalıyım?

Herhangi bir kaza durumunda sürücünün aracı hiç kıpırdatmadan fotoğrafını geçmesi gerekir. Bu süreçten sonra bir trafik polisi çağırarak tutanak tutulması ve sürücünün alkol kontrolünden geçmesi gerekir.

Bir Cevap Yaz

Editör Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.

Yorumlar

 1. Bahri ESEN

  Etlik Ankaranın en geniş ilçelerinden birisi araç kiralamak istiyorsanız tek tek araç kiralama firması aramayın derim.

 2. Fuat YILDIRIM

  Kiralık araçla sakın risk almayın bir arıza durumunda ciddi masraflar çıkabilir eğer kasko sözleşmenizde yer almıyorsa aracın değerinin tamamını karşılamak zorunda kalırsınız.

 3. Metehan Cimen

  Etlikte araç kiralıyorsanız çok fazla kilo metre yapmayacağınız için ekstra ücret ödemezsiniz ve trafik konusunda pek problem yaşamazsınız.