«
  1. Ana sayfa
  2. Araç Kiralama
  3. Fiat Fiorino Kiralama

Fiat Fiorino Kiralama

Fiat Fiorino Araç Kiralama

Araç kiralama bakım ücreti, servis, vergi ve sigorta gibi masrafları olmaması sebebi ile yaygın olarak tercih edilmeye başlandı. Özellikle firmalar tarafından yaygın rağbet gösterilen bu sektöre aracı olmaya fakat hızlı ulaşım sağlamak isteyen şahıslar tarafından da tercih ediliyor. Özellikle de kalabalık yolculuklarda araç kiralamak otobüs veya uçak yolculuğuna göre avantajlı olabiliyor. Fiat Fiorino hafif ticari aracı gerek kullanışlı boyutları gerek düşük yakıt tüketimi ile bir ticari araçtan beklenenleri karşılayabilen bir vasıtadır.

Fiat Fiorino Kiralama Ücretleri Nedir?

Fiat Fiorino kiralamak isteyenler kurumsal veya özel kiralama şirketlerini tercih edebilir. Özellikle aileler ve ticari kurumlar tarafından tercih edilen bu aracın günlük kiralama ücreti araç donanımına, motor özelliklerine ve kiralanmak istenen şehre göre değişiklik göstermektedir. Firmalarda karşılaşılacak olan fiyatlar 90 TL ile 130 TL arasında değişmektedir. Aracın günlük ücreti 1 ile 3 gün süreli kiralamalar için geçerlidir. Daha uzun süreli kiralamalar için firmalar özel teklif vermeyi tercih eder. Ayrıca kiralama işlemi sırasında düşük bütçeli sigorta veya kapsamlı bir sigorta yaptırarak ekstra ücret ile kendinizi güvenceye alabilirsiniz.

Fiat Fiorino kiralama

Fiat Fiorino Donanım Seçenekleri nedir?

Fiat Fiorino küçük ama oldukça becerikli bir hafif ticari araçtır. Dizel ve benzinli seçenekleri bulunmaktadır. Sürücü dahil 5 adet yolcu koltuğu bulunan araçta klima olması veya olmaması kiralama şirketlerinin elinde ki araçlara göre değişmektedir. Aynı zamanda kiralama şirketleri çocuk koltuğu ve navigasyon gibi opsiyonel seçeneklerde sunmaktadır.

Bir Cevap Yaz

Editör Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.