«
  1. Ana sayfa
  2. Araç Kiralama
  3. Fiat Linea Kiralama

Fiat Linea Kiralama

Fiat Linea

Kiralama sektörü gün be gün daha da büyümekte ve tercih edilmektedir. Özellikle bakım ve servis ücretlerinin olmaması, vergi gibi masraflardan muaf olmak firmaların kiralama sektörüne ilgisini arttırmaktadır. Araç satın alıp değer kaybı, satmak ve yenilemek gibi masraflar ve ekstra iş yüküyle uğraşmamak için araç kiralama yöntemine giderler. Tabi ki özel olarak araç kiralamak isteyen vatandaşlarda bu sektörü tercih etmektedir. Fiat Linea kiralama sektöründe en fazla tercih edilen araç olarak ün salmıştır. Geniş bagaj hacmi, düşük yakıt tüketimi ve geniş koltuk aralığı ile firmalar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Özel olarak kiralamak isteyenlerde düşük yakıt tüketimi ve uygun kiralama fiyatları sebebiyle Fiat Linea’yı tercih edebilirler.

Fiat Linea Kiralama Ücretleri Ne kadar?

Fiat Linea kiralama ücretleri yaklaşık olarak günlük 130 TL ile 90 TL arasında değişmektedir. Farklı donanım ve motor seçeneklerine göre fiyat değişebildiği gibi firmadan firmaya veya şehirden şehre de farklılık göstermektedir. Daha güvenlikli ve rahat yolculuk yapmak için aracınıza ekstra sigorta yaptırabilirsiniz. Sigorta ücretleri sigorta kapsamına göre değişiklik göstermektedir.

Fiat Linea Kiralama

Fiat Linea Kiralama da Hangi Donanım Özellikleri Vardır?

Fiat Linea kiralık araçlar genellikle 1.3 dizel motor seçeneğine sahiptir. Klima standart olarak bu araçlarda bulunur. Çocuk koltuğu ve navigasyon da kiralama şirketleri tarafından opsiyonel olarak sunulmaktadır. Genellikle manuel vites seçeneğine sahip Fiat Linea da hız sabitleyici kiralık araçlarda bulunmaktadır.

Bir Cevap Yaz

Editör Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.