«
  1. Ana sayfa
  2. Araç Kiralama
  3. Ford Fiesta Kiralama

Ford Fiesta Kiralama

Ford Fiesta Kiralama

Araç kiralamak belirlenen sürelerde ve ihtiyaçlarda tercih edilen her geçen gün tercih edilme oranlarını yükselten bir sürüş biçimi olarak her geçen gün yayılmaya devam ediyor. Oldukça şık bir araç olan Ford Fiesta otomobiller de araç kiralamak isteyenlerin tercihlerinde gözde konumda yer alan Ford Fiesta kaliteli özellikleri ile de rahat bir kullanım avantajı sağlıyor.

Az Enerji İle Yüksek Verim

Ford Fiesta otomobiller doğa dostu yapısı sayesinde araç kiralayanların en çok tercih ettiği araçlar arasında yer alıyor. 100 kilometrede yalnızca 4.9 litre yakıt tüketiminde bulunan Ford Fiesta araçların bagaj hacmi ise 280 litre olarak belirleniyor. Hatchback kasaya sahip olan ve 5 kişi kapasitesine sahip olan Ford Fiesta araçlar 90 beygir gücü ile yollarda kalite yaratıyor. Şık ve rahat bir kullanım sağlayan Ford Fiesta araçlar ile yüksek kilometrelerde yolculuk yaparken sürücüler az enerji harcayarak kiraladıkları araçların tadını çıkarıyor.

Fiesta Kiralık Araç İle Konforlu Sürüş

Ford Fiesta araç kalitesi ile oldukça rahat ve konforlu bir sürüş keyfi yaşatıyor. Sorunsuz ve rahatlıkla kullanılabilen Ford Fiesta araçlar, yol uzunluğu fark etmeksizin oldukça konforlu bir sürüş sağlıyor. Düşük enerji harcayarak yüksek performans sağlayan Ford Fiesta araçlar, 1.6 motora sahip ve aynı zamanda klima özelliğini de içinde barındırıyor. Rahat sürüş ve konfor sağlayan Ford Fiesta kiralık araçlar, yolculuklarda rahatlık getiriyor.

 

Bir Cevap Yaz

Editör Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.