«
  1. Ana sayfa
  2. Kampanyalar
  3. Ford Fiyat Listesi ve Kampanyaları

Ford Fiyat Listesi ve Kampanyaları

Otomobil üreticisi firma olarak bilinen ve Türkiye’de geniş bir pazarlama ağına sahip olan firma bünyesinde pek çok model bulunmaktadır. Bununla beraber yıl içerisinde belirlenmiş olan model fiyat listesi üzerinden alım yapılabilir.

Binek Araç Fiyat Listesi

Firmanın üretimini yapmış olduğu araçlardan bir tanesi olarak binek türünde Fiesta, Focus, Mondeo, Ecosport, Kuga, Edge, S-Max, Galaxy, Mustang gibi modellerin fiyat listesi 70.000 TL değerinden başlayarak modelin özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir.

Trucks Araç Fiyat Listesi

Trucks türünde yer alan modellerin fiyat listesi 2018 yılı içerisinde belirlenmiş olup çekici, inşaat, hafif inşaat, nakliye, Euro 3, Euro 5 gibi modeller üzerinden listeye bakılabilir. Firmanın ürettiği bu modeller arasındaki fiyat listesi 150.000 TL’den başlamaktadır.

Ticari Araç Fiyat Listesi

En çok tercih edilen araç türlerinden bir tanesi olarak ticari araçların fiyat listesi güncel bir şekilde 2018 yılında geçerliliği olan modellerde belirlenmiştir. Tourneo Courier, Transit Courier, Tourneo Connect, Transit Connect, Tourneo Custom, Transit Custom, Transit Van, Transit Minibüs, Transit Kamyonet ve Ranger gibi modeller üzerinden alım yapılabilecek olan firma bünyesinde 100.000 TL’den başlayan fiyatlar mevcuttur.

Kampanyalar

Peşin alım desteği gibi kampanyaları müşterilerine sunan firmanın aynı zamanda %0 faiz gibi kampanya çeşitleri de yer almaktadır. Options fırsatından yararlanılabilecek olan modellerde her şey dahil finans paket uygulanır.

Bir Cevap Yaz

Editör Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.

Yorumlar

  1. RIFKI KARTUZ

    Arkadaşlar ford mustang son ÖTV indiriminden nasibi almayan tek araç sanırım ben kaliteli ama çok pahalı bir araç çok param olsa alırdım.

  2. Fevzi Veyseloğlu

    Fordun ticari araçları oldukça uygun fiyatlara düşmüş kredi imkanı sağlasalar ben almayı düşünüyorum.