«
 1. Ana sayfa
 2. Araç Kiralama
 3. Ford Focus Kiralama

Ford Focus Kiralama

İnsanlar bazen ihtiyaçtan bazen de hobi olarak araç kiralamayı tercih eder. Özellikle bayramlarda, düğünlerde, tatillerde veya özel günlerde rent a car gezip araç kiralayan birçok insana rastlanabilir. Bu insanlar çeşitli nedenlerle araç kiralamak ister ancak araç kiralarken bir takım faktörleri göz önünde bulundurmak gerekir.

Araç Kiralarken Nelere Dikkat Edilmeli?

İnsanlar araç kiralarken bir takım faktörleri göz önünde bulundurmalıdır. Bu faktörler arasında aracın markası, modeli, yakıt durumu gibi değerler yer alır. Araç kiralamak isteyenler genelde son model araçları kiralamak ister. Çünkü son model araçlarda birçok özellik bulunmaktadır. Bunun dışında son model araç tercih edilirken yakıt durumu da göz önünde bulundurulmalıdır. Çünkü kiralanan araca yakıtı sürücü koymaktadır. Dolayısı ile az yakan araçlar birinci tercih olmalıdır. Bu konuda son model Ford Focus’lar tam bir yakıt düşmanıdır. Full paketler ile donatılmış, az yakıt yakan bir Ford Focus birçok kişinin tercihi olabilir.

Ford Focus Nasıl Kiralanır?

Araç kiralama sektöründe genelde tercih edilen marka Fod Focus’tur. Az yakması ve kolay kolay bir sorun çıkarmaması aracın sıkça tercih edilme nedenler arasında yer alır. Ford Focus kiralama isteyen kişiler araç kiralama firması ile iletişime geçerek günlük, iki günlük, bir haftalık veya aylık olarak araç kiralayabilir. Bu kiralama işlemi esnasında araç kiralayacak kişinin en az iki yıllık ehliyetinin bulunması gerekir.

Bir Cevap Yaz

Editör Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.

Yorumlar

 1. Mustafa Timur Doğan

  Neden iki yıllık ehliyet ve en az 23 yaş isteniyor bunu tam olarak anlamış değilim ?

 2. Olcay Yenigün

  Arkadaşlar focus çok sağlam bir modeldir hem yakıt sorunu yaşatmaz hem de kolay kolay zarar görmez parça fiyatları da oldukça ucuzdur.

 3. Leyla Göçmen

  arkadaşlar yeni focuslarda ki özellikleri saymakla bitmez ama kullanışı aşırı rahat bir araç benim eşim tatile çıkınca bana focus kiralıyor aracı bana sürdürüyor kendisi geçiyor yolun tadını çıkartıyor aracı sürmek çok kolay herşeyi söylüyor zaten size siz sadece komutlara uyuyorsunuz.

 4. Fatih Özmen

  Son model araçları kiralayacak bir rent a car’ı nasıl bulabilirim mesela ben sordum bir kaç yere kimsede son model focus yok pahalı araç biz kiralamıyoruz diyorlar internette baktım bir iki firma çıktı onlarda çok pahalı diyor o fiyata iki araç kiralanır.

 5. Cem Çetin

  Rent a car firmalarında renk seçim olayı olmaması çok üzücü ben spor ve canlılığı seven bir insanım bildiğim kadarıyla fabrika çıkışı sarı renk focuslar var ama hiç bir rent a car da yok