«
 1. Ana sayfa
 2. Araç Kiralama
 3. Ford Kuga Kiralama

Ford Kuga Kiralama

Çoğu firma, bakım ve servis masrafları, vergi ve vize gibi ekstra yükümlülük getirmesi sebebi ile araç satın almak yerine araç kiralamayı tercih ediyor. Aynı zamanda kalabalık olarak seyahat etmek isteyenlerde otobüs yerine araba kiralamanın daha avantajlı olduğunu fark etmiş durumda. Bunlara ek olarak düğün ve nişan gibi organizasyonlarda lüks araç bulundurmak isteyenlerinde birinci tercihi kiralama şirketleri. Tabi ki bu talepler sayesinde araç kiralama sektörü de artık oldukça yaygınlaştı. Kurumsal firmaların da piyasada bulunması ve filo olarak araç kiralamanın da artık seçeneklerde bulunması ile Ford Kuga gibi birçok lüks model piyasada yerini almış durumda. Lüks ve SUV tarzı araç isteyenlerin tercihi olan Ford Kuga kiralık araç arayanların yaygın tercihleri arasında yer alıyor.

Ford Kuga Kiralama Fiyatları

Ford Kuga günlük kiralama bedelleri bölgeye ve tercih edilen donanımlara göre değişiklik gösterse de ortalama olarak 200 TL civarında bulunuyor. Tabi ki uzun dönemli kiralamalarda firmalar bu fiyatları düşürmekte ve günlük bedeli aşağı çekmektedir. Kendinizi ve aracı daha fazla güvenliğe almak isterseniz ekstra kaza sigortaları yaptırarak olumsuz bir durumda zarar etmenizi önleyebilirsiniz. Kurumsal firmalarda herhangi bir sıkıntı yaşanması durumunda ikame araç hizmeti de verilmektedir.

Ford Kuga Donanım ve Motor Özellikleri

Kiralamalarda bulunana Ford Kuga’lar da genellikle 1.5 hacimli Dizel motor bulunmaktadır. Otomatik veya manuel seçenekleri bulunan araçta klima ve hız sabitleyici standart olarak bulunuyor. Çocuk koltuğu veya navigasyon hizmetlerine de opsiyonel olarak ulaşabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yaz

Editör Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.

Yorumlar

 1. İrfan

  Arkadaşlar kuganın yakıt tüketimi ne durumda kilometrede kaç yakar uzun yolda nasıl olur ?

 2. Samet toygun

  Ben fordun her aracını seviyorum ya mühendislikleri çok güzel araçlarıda kolay kolay yıpranmıyo kiralama için değilde daha çok kendim alıp binmek isterdim ama kiralamak çok daha ucuz oluyor.

 3. Kadir salgıç

  Arkadaşlar araç 1.5 ve büyük araba yavaş olur gitmez vs düşünmenize gerek yok performans konusunda gayet tatmin edicidir. Ben yeni sattım 2 tane araca ihtiyacım vardı ama her hangi bir yere gidecek olsam tatil maksadıyla kesinlikle kiralarım.

 4. Ramiz Köksalan

  Bu araç 200 tl ye kiralanabiliyor mu yoksa farklı bir işlemi mi var acaba mesela ben bir günlük kiralayacağım yine 200tl mi yoksa artıyomu yada süreci uzatırsam azalır mı ?