«
 1. Ana sayfa
 2. Araç Kiralama
 3. Ford Mondeo Kiralama

Ford Mondeo Kiralama

Firmaların araç almak yerine kiralama yöntemine gitmesi ile beraber araç kiralama sektörü de her geçen gün daha da büyümeye başladı. Özellikle kurumsal firmaların filo araç kiralama hizmeti de bu işte etkili oldu. Satın alınan aracın bakım, servis, sigorta veya vergi gibi masrafları ve problemleri ile uğraşmak yerine araç kiralamak firmalar için oldukça avantajlı. Üstelik arıza veya herhangi başka bir olumsuz koşulda ikame araç hizmeti de firmalar için önemli bir etken. Tabi ki özel olarak araç kiralayarak seyahat etmek isteyenlerde var. Özellikle kalabalık seyahatlerde araç kiralamak uçak ya da otobüse göre oldukça avantajlı. Ford Mondeo ise araç kiralama sektöründe prestijli görüntü isteyenlerin tercihleri arasında. Buna ek olarak geniş bagaj hacmi, donanımlı yapısı ve konforlu olması da firmalar tarafından tercih edilmesine sebep oluyor. Kalabalık seyahat edecekler içinde oldukça cazip bir araç.

Ford Mondeo Kiralama Ücretleri Ne kadar?

Ford Mondeo kira ücretleri aracın üretim yılına, donanım ve aksesuarına özellikle de aracın bulunduğu şehre göre değişiklik gösteriyor. Eski model araçlar 110 TL / gün olarak kiralanırken yeni model araçlar minimum 200 TL’den kiralanmakta. Tabi ki kiralanacak gün sayısı arttıkça aracın günlük fiyatı da düşüş gösterecektir.

Ford Mondeo Donanım Özellikleri

Ford Mondeo’nun dizel ve benzinli seçeneklerini kiralamak mümkün. Manuel veya otomatik vites seçenekleri de tercihler arasında yer alabilir. Bunun dışında klima, hız sabitleyici ise standart olarak çoğu araçta bulunuyor. Eğer çocuk koltuğu veya navigasyon istenirse firmalarda opsiyonel olarak bulunmaktadır.

Bir Cevap Yaz

Editör Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.

Yorumlar

 1. Armağan

  Benim çalıştığım firma araçlarının çoğu mondeo güzel araç kullanımı kolay pazarlama birimi için yeterince fiyakalı bence şirketler için yeterli bir araç.

 2. Hakkı Bulut

  Özellikle yol tutuşu sayesinde personeller rahatlık ulaşım sağlayabiliyor. Bu çok önemli bir şey sonuçta siz personelinize araç emanet ediyorsanız, araca da personel emanet ediyorsunuz demektir.

 3. Mert Kırkhisar

  Özellikle uzun yolda sürüşü çok kolay ve yorucu olmayan bir araçtır ben herkese tavsiye edebilirim hızını sabitler gidersin hiç bir derdin kalmaz acayip keyifli bir araçtır

 4. Şahin Ak

  Aracın dizel olması firmalar için çok büyük bir avantaj yakıt sıkıntısı pek yaşanmıyor çünkü zaten az yakan bir araç bir de dizel olduğu için firmanın bütçesini pek yormaz.