«
  1. Ana sayfa
  2. Kampanyalar
  3. Hyundai Fiyat Listesi ve Kampanyaları

Hyundai Fiyat Listesi ve Kampanyaları

Hyundai müşterilerine özel kampanyalar sağlaması nedeni ile tercih edilen bir araba markası olarak karşımıza çıkmaktadır. Müşterilerine kredi güvence programı da sağlayan Hyundai bu nedenle pek çok insanın ilgisini çekmektedir. Hyundai’nin; “Avantaj dediğin göz alıcı olmalı”, “Büyük olma büyük yaşa”, “Kalbin seni asla yanıltmaz”, “Size ve ailenize yakışan bir otomobil” vb. gibi pek çok kampanya bulunmaktadır. Hyundai araç fiyatları 70.000 TL ile 145.000 TL arasında değişmektedir.

İnsanlar Neden Hyundai’yi Tercih Ediyor?

İnsanlar Hyundai güvenli olduğu için ve müşterilerine pek çok kampanyadan yararlanma fırsatı sunduğu için bu aracı tercih etmektedir.

Hyundai Güvenli Bir Araç Markası mı?

Hyundai genellikle güvenli bir araç markası olarak bilinmektedir. Müşteriler bu aracın garantili olması ve garantisinin belirli ücretler ödenerek uzatılması nedeni ile güvenli bir araç olarak müşterilerinin karşısına çıkmaktadır.

Hyundai Araçların Fiyatları Uygun mu?

Diğer araçlar ile karşılaştırıldığında Hyundai marka araçların artan döviz kuruna rağmen diğer araçlara göre uygun fiyatlı olduğu bilinmektedir.

Hyundai Kampanyaları

Hyundai uygun faiz oranlarından yararlanma fırsatı sunan kampanyaları ile tanınmaktadır. Sonbahar fırsatları ile Hyundai araçlar yalnıza %1,69 oranından başlayan faiz seçeneklerini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Faiz indiriminin yanında Hyundai 10.000 TL’ye yakın hurda indirimi fırsatı da sunmaktadır. Hyundai İ20 araç markasını, Hyundai İ30 araç markasını ve Hyundai Kona aracına sahip olmak isteyen kullanıcılar bu fırsatlardan yararlanabilir.

Bir Cevap Yaz

Editör Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.