«
 1. Ana sayfa
 2. Araç Kiralama
 3. Kiralık Transporter Caravelle

Kiralık Transporter Caravelle

Kiralık Transporter Caravelle

Herkes bir seyahate çıkacağı zaman ulaşım ve benzeri sorunlarla uğraşmamak için araç kiralamayı tercih eder. Geniş aileler için bu durumda kiralanacak en iyi araç ise Caravelle ya da Transporter’dır. Kişi sayısına göre örneğin 5 ya da 6 kişi bir aile için en ideal araçlar bunlardır. Bu durum bir tatil, gezi, düğün, nişan veya seyahat olabilir. Kiralık Transporter Caravelle araştırırken ise haliyle rent a car firmalarına başvurmanız gerekiyor. Bu durumda ise güven sorunları yaşayabilirsiniz. Güvenli bir şekilde araç kiralamak için doğru adreste olduğunuzdan nasıl emin olabileceğiniz ise herkes için farklı cevabı olan bir sorudur.

Araç Kiralamada Güvenlik

Bazı kişiler için her şeyin açık net olması, bazı kişiler için aracı kiraladığı yerin güvenilir olması, bazı kişiler için ise bu durum tamamen araçtan memnun kalmak ile alakalıdır. Ama kim olursa olsun ilk dikkat edilecek durum aracın size istediğiniz o konfor ve rahatı sağlayıp sağlamayacağıdır.

kiralık transporter caravella

Kiralık Transporter

Transporter vip araçlar genellikle kişilere geniş iç hacim, yüksek bagaj kapasitesi, rahat sürüş deneyimi, sıcak bir aile ortamı sağlamaktadır. İnsanların tatil için özellikle bu aracı tercih etmeleri onlar için büyük bir avantajdır. Yakıt konusunda makul olması aracın masrafını da oldukça azaltmaktadır. Sürekli olarak seyahat halinde olacaksanız tercih edilmesi en makul araç kesinlikle Transporter’dır.

Kiralık Caravelle

Caravelle ise biraz daha çok kişinin lükse ve rahatlığa çok daha düşkün oldu durumlarda tercih edilir. Yakıt olarak Transporter ile ortalama aynı olan Caravelle’ler çok daha geniş iç hacmi ile çok daha fazla yolcu alır. Ancak bunun ile doğru orantılı olarak bagaj olanağı azalır. Bu durumda kişinin yapması gereken şey kişi sayısı mı önemli yoksa bagaj kapasitesi mi olmalıdır. Konfor konusunda daha rahat bir yolculuk sağlayan Caravelle’ler yüksek silindir gücü genellikle yarı otomatik olması konusu ile farklı avantaj ve dezavantajlar sağlar. Bir iş gezisi için gelecek misafirlerinizi ağırlamak istiyorsanız en mantıklısı kesinlikle Caravelle’dir. Hem sizi hem de misafirlerinizi lüks bir ortam yaratacaktır.

kiralık transporter

Rent a Car

Kiralık Transporter Caravelle ararken yapmanız gerek ilk iş bulduğunuz firmaların ne kadar güvenli olduğudur. Bu hem sözleşme hem de aracın bakımları açısından büyük önem taşır. Aracın yapabileceği bir arza gününüzü hatta tatilinizi berbat edebilir. Bu durumların önüne geçebilmek için yapabileceğiniz en mantıklı hareket yolcuburada.com üzerinden araç kiralamaktır.

Bir Cevap Yaz

Editör Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.

Yorumlar

 1. Tufan Parlak

  Tam bir aile aracı diyebilirim. kalabalık tatile gitmek için harika bir seçim.

 2. Murat Dinçer

  Bu aracı kısa süre önce kiraladım köyden annemi babamı aldım şehir şehir turladık. Araç çok iyi rahat rahat gezdik kısa sürdü tatilimiz ama güzeldi.

 3. Önder

  Kiralık olarak aldım güzel araç bazılarının ruhsatında otomobil olarak geçiyor çok kullanışlı oluyor bu durum

 4. Oğuzhan

  Caravelle ile Antalya ya tatile gittik çok memnun kaldım kalabalık olanlar için kesinlikle alması geren bir araba malum diğer ulaşım araçları ile 8 kişi gidip gelmek hiçte makul olmuyor.

 5. Tayyip

  Ben transporter ve caravelle arasından ne fark olduğu anlayamadım farklı model araçlar mı bunlar ?

 6. Emir Koçbaş

  Caravelle Araçlar aşırı lüks fiyatlarıda pahalı normale oranla ancak biz iş gereği getirdiğimiz müşterileri karşılıyoruz müşteriler çok memnun kalıyor büyük işler bağlamak için baya fayda sağlayan bir durum. İstanbulda köprüden geçerken bile müşteriler sıkılmıyor.