«
  1. Ana sayfa
  2. Araç Kiralama
  3. Kızılay Araç Kiralama

Kızılay Araç Kiralama

Kızılay Araç Kiralama Ankara firması olarak güvenilir ve uygun fiyat hizmetlerimizle karşınızdayız. En az 24 saatlik kiralama yapabiliyorsunuz.Aracın teslim saati için aracın kiralandığı saat esas alınır. Uzun süreli kiralamalarda indirimli özel tarifeler uygulanabilmekte.Tüm araçlarımız kaskolu olup bakımları zamanında yapılmaktadır. Kızılay Araç Kiralama hizmetini kullanmak isteyen kişilere ihtiyaç halinde  tren garında, havalananından, aşti de teslim seçenekleri bulunmakta. Araçları kullanırken alkol,uyuşturucu etkisinde olmamanız gerekmektedir.Kendi canınız veya 2. , 3.kişilerin hayatına mani olmamak adına dikkatli olmalısınız.Bu durumlarda kaza yaparsanız firmamızın sigorta hizmetinden yararlanamazsınız.

Ekstra Sigorta seçeneklerimiz vardır. İncelemenizi ,dikkatli okumanızı tavsiye ederiz.

Lastik ,Cam ,Far ,Sinyal ,Ayna Sigortası Araçlarda meydana gelebilecek lastik yarılması,ayna,far,sinyal kırılması kasko kapsamı dışındadır. Fakat Araç Kiralama öncesinde kiralayan kişi fiyat listesindeki günlük fiyatlarını ödemeyi kabul ederse hasar sorumluluğu ortadan kaldırılır.

Hırsızlık Sigortası ise kiralanan aracın çalınması durumunda araç 30 gün içinde bulunursa aracın bulunduğu tarihe kadar olan ücreti ödemek zorundadır. Eğer kiralanan araç 30 gün içinde bulunmaz ise araç ile ilgili bulunmadı raporu alıp 15 güne kadar kasko tarafından araç bedeli ödenecektir.Kiralayan kişinin ödeyeceği miktar 45 günlük kiralama bedeli olur.

Bir Cevap Yaz

Editör Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.