«
 1. Ana sayfa
 2. Araç Kiralama
 3. Oto Kiralama

Oto Kiralama

Oto Kiralama

Özellikle geçtiğimiz yıllarda kullanımı çok daha fazla artan oto kiralama hizmeti için aslında bizler uzun yıllardır çalışmalarımıza devam ediyoruz. Hal böyle olunca da geçen yıllar ile birlikte her an biraz daha fazla tecrübe sahibi oluyor ve bu sebeple de hizmet kalitemizi biraz daha iyileştirebiliyoruz. Oto kiralama sektörü oldukça geniş yelpazeden oluşan bir hizmet alanına sahiptir. Bu noktada günlük araç kiralamadan tutun da filo kiralamaya varıncaya kadar çok farklı alanlarda oto kiralama sektöründen söz etmek mümkün olmaktadır. Yine kişiye özel araç kiralama hizmetlerinden lüks araç kiralama hizmetlerine varıncaya kadar çok farklı özelliklere sahip kiralama hizmetlerinden söz edilebilmektedir.

Kiralık Oto

Peki Biz Neler Yapıyoruz?

Günümüz şartlarına iyi derecede ayak uydurabilmenin doğal bir sonucu olarak modern bir çalışma sisteminde sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Ayrıca çalışma sistemimiz ile birlikte sunduğumuz araçlarda da son teknolojiyi baz alıyor ve ihtiyacınıza göre her türlü aracı sizlere yönlendirebiliyoruz. Takvimimizde boş yer olduğu sürece araçların istediğiniz kadar sizde kalabileceğine de hiç kuşkunuz olmasın.

Oto Kiralama

Kurumsal Çalışmalar Da Yapıyoruz

Herhangi bir etkinlik için ya da grup gezilerinizde daha geniş oto kiralama araçlarına ihtiyaç duyduğunuzda bu konuda da sizlere yardımcı olabiliyor ve araçlarımızı günlük kiralayabildiğimiz gibi haftalık ya da aylık olarak da sizlere takdim edebiliyoruz. Hatta bulunduğunuz şirketin ihtiyacına göre bir ya da birkaç aracı birden senelik olarak hizmetinize verebiliyoruz.

Bir Cevap Yaz

Editör Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.

Yorumlar

 1. Buse hakal

  Sayfanızın bloguna ulaşmak gerçekten çok zor daha kolay bir buton ekleyebilirsiniz bence.

 2. TÜRKER ATMACA

  Farklı firmaları bir araya getirmişsiniz ama bu firmaların hepsinin kasko vs bilgilerini nasıl inceliyeceğiz ? Bence sisteminiz güzel ama belki daha kolay olabilirdi.

 3. Yıldıray pamukoğlu

  Senelik araç kiralamak için ne yapmam gerekiyor senelik olduğu zaman yine ödemeyi peşin olarak mı yapıyoruz yada bu konuda nasıl yardımcı olabilirsiniz?

 4. Arif Unal

  Kurumsal bir firma olarak çalışmanız bence güven verici, hızlı, kolay ve ucuz araç kiralamakta bir numara olarak görüyorum sizi sisteminiz gayet güzel işliyor. Bir de ek araç seçenekleri sunsanız daha iyi olabilir.

 5. Haydar ASLAN

  Araçların yazlık/kışlık lastik vs bakımlarının yapıldığını nasıl anlayabiliriz ? yada olası bir arıza durumunda kiminle iletişime geçmeliyim ?