«
  1. Ana sayfa
  2. Araç Kiralama
  3. Peugeot 3008 Kiralama

Peugeot 3008 Kiralama

Peugeot 3008 kiralama için uygun mu?

Serisinin beğenilen modelleri arasında yer alan Peugeot 3008 kiralama seçenekleri arasında yer alan ve sıklıkla tercih edilen araçlardandır. Oldukça geniş iç hacmi, kokpit tasarımı ile  mükemmellik seviyesindedir. Direksiyon üzerinde yer alan göstergeleri görünmekte, küçük boyutlu direksiyonu ile sürüş rahatlığı sağlamaktadır. Dijital gösterge paneli ile her detay rahatlıkla takip edilebilmektedir. Isıtmalı masaj özellikli ön koltuk sürücüye ayrı bir konfor imkanı yaratmaktadır. Ambiyansı genel olarak kullanıcıya uygun olarak dizayn edilmiş araç kullanımı son derece kolaydır. Ses sistemi de özel dizayna artı değer katmaktadır. Performansı, yakıt tasarrufu ile kullanıma uygun araç tüm detayları ile göz kamaştırıcıdır. Uzun seyahatlerde aile için oldukça uygun otomobil kiralanabilir özelliklere sahiptir. 2016 yılından bu yana oto kiralama sektöründe en çok tercih edilen araçlar arasında yer alan Peugeot 3008 günlük ortalama fiyatı ortalama 200 TL ile 250 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Peugeot 3008 özellikleri nelerdir?

Üstün sistemlerle donatılmış olan Peugeot 3008 bütün özellikleri ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Her türlü kötü hava koşuluna karşı uzun yol alabilen araçla kullanım kolaylığı mevcuttur. Manuel ve otomatik seçenekleri ile oldukça dayanıklı araç yakıt ekonomisi bakımından oldukça tasarruf sağlamaktadır. Seyahatlerde olmazsa olmazlar arasında yer alan bavullar bagajda ne kadar yer kaplar sıkıntısı olmadan geniş hacmi ile her türlü yükü taşıyabilmektedir. Peugeot 3008 kiralama anlamında en fazla tercih edilen otomobiller arasında yer almaktadır. Performansı, güvenlik önlemleri ve yakıt tasarruf sistemi sayesinde uzun süreli kiralamalarda oldukça avantaj sağlamaktadır. Günlük kiralamalardan ziyade aylık ya da yıllık kiralamalarda ücretlerde indirimler yapılmaktadır. Örneğin günlük 190 TL’ye kiralanabilecek olan Peugeot 3008 aylık ya da yıllık kiralamalarda fiyat düşüşü ile 150 TL’ye kadar düşebilmektedir. Hatta daha uzun süreli kiralamalarda daha uygun fiyatlardan kiralanabilmektedir.

Araç kiralamada dikkat edilmesi gereken hususlar

Araç kiralama işlemleri dikkat isteyen bir çok kriter içermektedir. Öncelikle aracın hasarlı olup olmadığı anlaşılmalıdır. Mutlaka çıkarları koruyacak bir sözleşme yapılmalıdır ve bu akit dikkatle okunarak imzalanmalıdır. Oto kiralama firması çok dikkatli biçimde araştırılmalıdır ve mümkünse referans fikirler alınmalıdır. Aracın sigortası, kaskosu gibi önemli uygulamalara dahil olması gerekmektedir. Bu açıdan da yetkililerle bir görüşme yapılması önerilmektedir. Günümüzde firmaların çoğu belirtilen bu asgari koşulları karşılamaktadır. Örneğin rent a car firmasından alınmak istenen Peugeot 3008 kiralama koşulları şirket tarafından hazırlanarak müşteriye sunulmaktadır. Yapılması gereken tek şey bu noktada dikkatli olmaktır.

Bir Cevap Yaz

Editör Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.