«
 1. Ana sayfa
 2. Araç Kiralama
 3. Peugeot 301 Kiralama

Peugeot 301 Kiralama

Peugeot 301 Tasarım Özellikleri

Günümüz de en çok tercih edilen otomobillerden birisi olan Peugeot 301 son nesil tasarım harikası dış yapısı, geniş iç hacmi ve dinamik yol tutuş özelliği sayesinde şoförlere eşsiz bir deneyim sunuyor. Segmentinde ilk defa sunulan Mirror Screen üçlü bağlantı teknolojisi, yeni Peugeot 301 serisi şık yolcu kabini ve geniş bagaj hacmi ile bütün şoförlerin gönlünde taht kurmayı başarmıştır.

Peugeot 301 Güvenlik Özellikleri

Yeni Peugeot 301, zorlu yol koşullarında bile en zarif sürüş deneyimini sunmaktadır. Aşınmış yollar, sıcak ve soğuk iklimler, nemli bölgelere göre özel olarak tasarlanmıştır. Hiçbir şekil yol tutuşundan taviz vermeyen 301 yolcuları için de tam güvenlik sağlamaktadır. Araçta güvenlik sistemi olarak ABS, ESP, düşük lastik basınç sensörünü giriş versiyonunda dahil standart olarak sunmaktadır. Araçta 4’e kadar hava yastığı (ön ve yan) ve arka koltuklarda çocuklar için IsoFix bağlantı noktaları barındırıyor.

Peugeot 301 Kiralama

Peugeot 301 kiralama birçok şoförün tercihi olan ve oldukça güvenli ve eğlencelidir. Bu deneyimi yaşamak isteyen birçok kişi Peugeot 301 kiralama gibi araştırmalarda bulunmaktadır. Yolcu burada güvencesi ile sizde bu sürüş deneyimini tadabilirsiniz.

301 Kiralama

Tatilde, turda, herhangi bir gezintide herkes rahat ve konforlu bir ortam ister. Bunu sağlayabilmek için yapabileceğiniz en mantıklı yöntem 301 kiralama. Yeni Peugeot 301 özellikle aileler için ideal bir araçtır. Herhangi bir tatile çıkışınızda çocuklarınızı ve eşinizi düşünüyorsanız kiralana bilecek en mantıklı araç kesinlikle Yeni 301 olmalıdır.

Kiralık Peugeot 301

Birçok kişi bu aracı kiralamak istese dahi her firma tarafından karşılanabilecek bir konfor ve lük seviyesinin kesinlikle üzerindedir. Ortalama bir rent a car firmasında Yeni Peugeot 301 bulmasınız çok zordur. Bu nedenle Kiralık Peugeot 301 arıyor iseniz hemen yolcuburada.com üzerinde bu araca ulaşabilir istediğiniz şehirden kiralayabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

Editör Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.

Yorumlar

 1. Kadir Seyhan

  Peugeot 301 fark ettiğim kadarı ile araç kiralayan firmaların gözdesi gibi bir şey az yaktığından dolayı büyük ihtimalle aracı hiç kullanmamıştım memnun kaldım araçtan çok az yakıyor.

 2. Tekin Soylu

  Araç kiralarken az yakan bir araç istedim bu aracı tavsiye ettiler İstanbul’a gittik geldik kazasız belasız yol bitti. Araç gerçekten çok az yakıyor. şehir içi tüketimde iyi malum istanbul trafiğinde sürdük 😀

 3. Ömer

  Doğru araç az tüketiyor fakat şöylede güzel birşey var ki az yakmasına rağmen çok iyi giden bir araba sürenler kullananlar bilirler. Ayrıca kasasıda sağlam bir araba belirteyim buduna.

 4. caner

  Daha yeni kiraladım bu arabaya bu yorumu içinde yazıyorum. Araç yakıt konusunda mükemmel çok iyi kaçıyor. Uzun yolda sabit hızda çok iyi yakıt tüketimi. Şehir içi de hiç fena değil Aracın günlük kiralama fiyatlarıda bir o kadar uygun. Bütçe dostu demek daha doğru olur bu araba için.