«
  1. Ana sayfa
  2. Araç Kiralama
  3. Seat Leon Kiralama

Seat Leon Kiralama

Araç kiralama hizmeti ülkemizde Rent A Car hizmeti olarak bilinmektedir. Arabası olmayan kişilere, turistlere, iş nedeniyle seyahate çıkmak zorunda olanlara kolaylık sağlayacak olan bu uygulama ülkemizde yaygın olarak talep edilmektedir. Araç kiralama hizmeti içinde birbirinden farklı araba modelleri bulunmaktadır. Kişi sayısı az olanların kullanabileceği küçük arabalara alternatif olarak, kalabalık aile ile araç kiralamak isteyenlere koltuk sayısı çok ve büyük araba kolaylığı sunulmaktadır. Aynı zamanda ülkemizde ticari araç kiralama talebi de oldukça çoktur. Son dönemlerde yol tutuşu ve güvenlik açısından dikkat çeken Seat Leon kiralama talebi oldukça fazladır. Her türlü ihtiyacı karşılayacak donanımda olan aracın tüm bakımları araç kiralama şirketi tarafından yapılmaktadır.

Seat Leon Kiralama Hizmeti

Araç kiralama hizmetinden faydalanmak isteyenler ödedikleri kiralama ücretin haricinde sadece gittikleri yol boyuncu aracın yakıtına para harcamaktadır. Bu yönden araç kiralayarak yolculuk yapmak oldukça avantajlıdır. Seat Leon kiralama halinde fiyata dahil olan hizmetler: Aracın periyodik bakımı, yaz ve kış lastiği, 7 gün 24 saat yol yardım hizmeti, ikame araç hizmeti, motorlu taşıtlar vergisi, trafik sigortası, kasko sigorta paketi, hasar onarımı, aracın tüm muayene hizmetleri, teminat dahilinde ihtiyari mali mesuliyet sigortası, il bazlı plakalama hizmeti, adrese teslim ve tekrar adresten geri alım hizmeti sayılabilmektedir. Sayılan hizmetlere bakıldığında araç kiralayan kişi için geriye kalan seyahatin keyfini çıkarmaktır.

Seat Leon Kiralama Ücreti

Araç kiralamada kişinin ödeyeceği ücret kiralama gün sayısına göre yapılmaktadır. Günübirlik, birkaç günlük, haftalık araç kiralamalarına kısa dönem araç kiralama adı verilmektedir. Kiralama ücretinin bir kısmı peşin alınırken kalan kısmına taksit imkanı bulunmaktadır. Bunun dışında uzun dönem araç kiralama hizmeti de bulunmaktadır. Bu hizmet dahilinde kiralanan araç en az bir ay kiralayan kişinin hizmetinde kalmaktadır. Kiralama ücreti aylık taksitler halinde ödenmektedir.  Seat Leon kiralama ücreti kısa dönem veya uzun dönem için uygun fiyat tarifesi bulunmaktadır. Her türlü uzun yol seyahat hizmetine cevap bu aracın kiralama hizmeti birçok firma tarafından yapılmaktadır. Seat Leon kiralamayı düşünenler için tüm bakımı yapılmış olan araç sayesinde masrafsız yolculuk imkanı bulunmaktadır.

Bir Cevap Yaz

Editör Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.