«
 1. Ana sayfa
 2. Kampanyalar
 3. Volkswagen Fiyat Listesi ve Kampanyaları

Volkswagen Fiyat Listesi ve Kampanyaları

volkwagaen fiyat ve kampanya listesi

Piyasada Volkswagen sahibi olmak için zevkinize ve bütçenize uygun fiyata sıfır ya da ikinci el tercihlerinizi ertelemeniz gerekmiyor. İlginizi çeken kampanyalı Volkswagen fiyatları konusunda önünüze çıkan fırsatları değerlendirmek için hemen talepte bulunabilirsiniz. Yılın çeşitli aylarında yapılan kampanya fırsatlarını kaçırmamak için yapacağınız küçük bir talep ile istediğiniz araca sahip olabilirsiniz.

Volkswagen Sonbahar Kampanyası

Dilediğiniz Volksewagen’e ulaşmak için hayallerinizi ertelemenize gerek kalmıyor. 30 Eylül’e kadar Volkswagen yetkili satıcısını ziyaret ederek 2018 model Volkswagenler için geçerli olan %14’e kadar olan indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

Diğer Modellerde İndirim Fırsatları

Ayrıca 2018 model Volkswagen araçlarında geçerli olan kampanyalarda Golf %8’e, Polo %8’e, Arteon %7, Tiguan %5’e, Tiguan Allspace %1’e, Passat Variant %7, Passat ise %14’e kadar varan indirim fırsatlarıyla sizler için satışa sunuluyor.

volkswagen fiyat listesi ve kampanya

Volkswagen’de Hurda İndirimi

Yepyeni bir Volkswagen ile yolunuza devam etmek için önünüze çıkan yeni kampanyalar oldukça cazip görünüyor. Eğer 16 yaş ve üzerinde bir aracınız var ise hurda indiriminden yararlanabilirsiniz. 10.000 TL’ye kadar ÖTV indirimden faydalanarak yeni aracınıza sahip olabilirsiniz. 18 Haziran 2018 – 31 Aralık 2019 tarihlerinde geçerli olan hurda indirimi hakkında ayrıntılı bilgi için Volkswagen yetkili satıcılarına uğrayabilirsiniz.

2018 Hurda Yasasına Göre ÖTV indirimi

2018 hurda yasa düzenlemesine göre ÖTV indirimi, sahip olmak istediğiniz aracın vergi matrahına göre farklılık gösteriyor. Şöyle ki;

Vergi matrahı 80.000 TL’den fazla olan araçlar için 3.000 TL,

Vergi matrahı 46.000 TL ile 80.000 TL arasında olan araçlar için 8.000 TL,

Vergi matrahı 46.000 TL ve daha altında olan araçlarda ise 10.000 TL’ye kadar indirim yapılabiliyor.

Bir Cevap Yaz

Editör Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.

Yorumlar

 1. Ferit Aba

  Diyelim ki benim 4.000 tl lik aracım var gitsem volkswagenden araba almak istesem 10.000 tl mi sayacaklar aracımı ?

 2. ekrem

  Bu sistem baya güzelmiş indirimlerde baya yüksek seviye de aslında araç alabilmek için güzel bir fırsat. Süreçte çok uzun.

 3. MAHMUT ERTÜRK

  Kaliteli ve lüks sınıfı araçları ile oldukça beğeni sağlamış bir marka olmasına rağmen bu kadar büyük indirimler sağlaması şaşırtıcı.

 4. Nusrat Aslan

  Sadece 2018 araçlara indirim yapmaları çok saçma zaten çok pahalı indirimli fiyatı bile bence biraz geriye dönük indirim yapmalılar.

 5. GÖKHAN DENİZ

  Hurda araç indirimi sadece 16 yaş ve üzeri araçlar için mi geçerli 15 yaşında olsa indirim sağlanmıyor mu ?

 6. ramazan ceylan

  2018 passatların indirimli fiyatları bile bu piyasada alınmaz arkadaşlar indirimler güzel ama piyasa çok kötü durumda.