«
  1. Ana sayfa
  2. Araç Kiralama
  3. Volkswagen Scirocco Kiralama

Volkswagen Scirocco Kiralama

Volkswagen Scirocco Kiralama, seyahatlerinde sportif görünümlü araç tercih edenlerin seçimleri arasında yer alıyor. Sportif ve şık görünümüyle hızlı bir yolculuk için daha iyi bir araç olamaz sanırım. VW Scirocco, 4 koltuk sayısı ile iş seyahati ve küçük arkadaş grupları için mükemmel bir arabadır. Bagaj alanında 312 lt. depolama alanı sayesinde 1 büyük valiz ve 2 küçük el çantası taşınmasına olanak sağlıyor. Scirocco, bagaj kapasitesi bakımından pek istenileni veremese de iç genişlik bakımından oldukça yeterli gözüküyor. VW Scirocco’nun ortalama yakıt tüketimi ise 8.5 lt/100km yani km başına 56 kuruş yakıyor. Bütçesini düşünenler için pek tercih edilebilecek bir araç gibi durmuyor. Ancak karizmatik bir görüntü ve sağlam bir yol tutuşu istiyorsanız kesinlikle tercih edebilirsiniz.

Volkswagen Scirocco Teknik Özellikleri

VW Scirocco,  kullanıcı tercihlerine bağlı olarak değişen özellikler ile birlikte gelir. Bu nedenle bilmeniz gereken en önemli özelliklerini sizler için ekledik.

Koltuk Sayısı 4
Vites Tipi Manuel
Araç Sınıfı Orta / C Sınıfı Araç
Yakıt Tipi Benzin
Bagaj Kapasitesi 1 Valiz / 2 Çanta
Hava Yastığı Var

Volkswagen Scirocco Araç Boyutu

VW Scirocco iç hacim konusunda büyük veya küçük sürücü gözetmeksizin sınıfının en iyileri arasındadır. Ayak koyulan alan yeterince geniş ve dilendiği taktirde küçültülebiliyor. Özellikle iş seyahatlerinizde iyi bir yol tutuşu sunar. Alman üretimi olmasından dolayı kaliteli malzemelerden dolayı kaza gibi durumlarda daha güvenli bir araç tercihi olabilir. Araç kiralayacak aileler için ise bagaj hacmi çok geniş olmamasına rağmen eğer fazla valiziniz yoksa yeterli olacaktır.

Yolcuburada.com ile VW Scirocco Kiralama

Yolcuburada, müşterilerine Türkiye’nin her noktasında en güvenli araç kiralama hizmetini sunmayı amaçlamaktadır. Seyahatleriniz için araç kiralarken en uygun fiyatlı scirocco’yu bulmak için internet sitemize göz atabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden veya çağrı merkezimiz aracılığıyla 7 gün 24 saat dilediğiniz noktadan araç kiralayabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

Editör Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.