«
 1. Ana sayfa
 2. Araç Kiralama
 3. Yenimahalle Araç Kiralama

Yenimahalle Araç Kiralama

Günümüzde araç sahibi olmayan bir çok insan vardır.Bu yüzden araç kiralama sık sık kullanılır. 18 yaşını doldurmuş ve ehliyeti olan herkes Yenimahalle Araç Kiralama hizmetimizden yararlanabiliyor.Aynı zamanda da kiralamak istediğiniz araca uygun ehliyetinizin de olması gerekmekte.Hiçbir sabıka ve sicil kaydının bulunmaması gerekmekte. En az 24 saatlik Yenimahalle Araç Kiralama hizmetimiz ile istediğiniz araçla oldukça kaliteli bir şekilde şehir içi veya şehir dışı seyahate çıkabiliyorsunuz.Tabi bu süreyi arttırmakta sizin elinizde. Yenimahalle Araç Kiralama tüm özel günlerinizde , ihtiyaç halinde veya seyahat etmek için günlük, haftalık , aylık olarak her zaman yanınızda. Yani araç sahibi olmayan kişiler için  oluşabilecek acil durumlarda da hızlı ve güvenli bir ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ayrıca olası bir hırsızlık durumunda veya kaza durumunda kaza güvencemiz Yenimahalle Araç Kiralama tarafından müşterilerimize sunuluyor. Yenimahalle Araç Kiralama hizmetimizde ki her bir aracın olası kazalara ve çekilme vb. durumlara karşı sigortası bulunmakta. Yenimahalle Araç Kiralama ile hayatınız güvence altında.Müşterilerimiz tarafından oldukça güzel karşılanıyor. Yenimahalle Araç Kiralama hizmetimiz ile randevu alabilmeniz de mümkün gözüküyor. İstediğiniz aracı , istediğiniz süre kadar (Günlük ,Haftalık ,Aylık) randevu alarak kiralayabilirsiniz.Araç Kiralama’da 7/24 hizmetinizdeyiz. Yenimahalle Araç Kiralama hizmetimiz ile Günlük kiralamalarınız da yüksek kilometre yapabilmeniz de mümkündür. Yenimahalle Araç Kiralama hizmetimiz en az 150 TL’den başlayan her marka ve modeline göre artan fiyatlarla karşınızda.

Kiraladığınız Araç İle Kaza Yaparsanız

Kiraladığınız araç ile kaza yapma durumunda birçok yasal işlem ile karşı karşıya kalırsınız. Öncelikle hatanın kimde olduğuna bakılır. Kaza durumunda eğer ehliyetsiz , alkollü veya uyuşturuculu şekilde aracı kullanıyorsanız veya hız limitini aşmışsınız bu hatanın %100 sizde olduğunun göstergesidir. Bunlar tek tek kontrol edilir. Daha sonra bunlardan herhangi birisi varsa ve anlaşılırsa kaskosu devre dışı kalır ve tüm masrafları siz ödemek zorunda kalırsınız.

Bir Cevap Yaz

Editör Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.

Yorumlar

 1. İhsan şahingöz

  Yenimahalle araç kiralama oldukça iyi aylık ve yıllık araç fiyatları oldukça makul seviyelere düşüyor tavsiye ederim. Ödeme işlemleri de oldukça kolay.

 2. Cevdet

  Tatil için araç kiraladık blog larında gezi rehberleri var fikrimizi değiştirdik gezi rehberinde gördüğümüz bir yere gittik çok iyi bir tatildi teşekkür ediyorum sizlere.

 3. Fırat Yükselen

  Kiralık araç konusunda çok tereddüdüm vardı biraz konuştuk 🙂 1 saat sonra araç kiraladım çok da memnun kaldım çok teşekkür ederim

 4. Zekeriya Tuğrul

  Kısa sürede aracı isterseniz ayağınıza kadar getiriyorlar araç kiralama sözleşmesini dikkatlice okumanızı öneririm önemli bilgiler yer alıyor. Zaten firmada sağ olsun hem anlatıyorlar önemli noktaları hemde ısrarla okumanızı tavsiye ediyorlar. teşekkür ederim.