Hakkımızda

YOLCU BURADA yeni nesil araç kiralama portalıdır ve 2018 yılından itibaren faaliyet göstermektedir. Çağrı Merkezi ile 7 gün 24 saat hizmet vererek sektörde öncü olmayı başaran YOLCU BURADA, araç kiralama sektöründe yeni bir oluşum yaratmıştır. Temel hedefi araç kiralama firmaları ile müşterileri güvenli bir platformda buluşturarak, rent a car sektöründe kurumsal aracılık hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

Kullanıcılar www.yolcuburada.com adresini ziyaret ederek diledikleri aracı seçiyor, YOLCU BURADA müşteriye en uygun aracı firmalar arasından seçerek rezervasyon oluşturulmasını sağlıyor.

TÜRKİYE’nin En Büyüğü

YOLCU BURADA bünyesinde barındırdığı 200'den fazla firma ile sektördeki en büyük tedarikçi konumundadır. Bu sayede hızlı bir şekilde en ucuz araca sahip olabilirsiniz.

YOLCU BURADA siz değerli kullanıcılarına, araç kiralama konusunda en uygun ve en hızlı çözümü sunarak araç ihtiyaçlarınıza anında karşılık vermektedir. YOLCU BURADA ile artık araç kiralamak daha kolay ve daha güvenilir hale geldi. YOLCU BURADA sunduğu hizmetler ile siz değerli müşterilerinin hayatlarını daha da kolaylaştırmayı ilke edinmiş ve bu doğrultuda her gün bünyesine yeni firmalar kabul etmektedir.

YOLCU BURADA ile 1 dakikada aracını seçin ve aynı gün aracınız kapınıza gelsin. Güvenli ve kurumsal araç kiralamanın ortak noktası YOLCU BURADA siz değerli kullanıcılarına keyifli yolculuklar diler.

YOLCU BURADA araç kiralamada son nokta !